דף הבית
אודותינו
הצעות מחיר
טפסים
שרותי חירום
מיידעים / קישורים
יצירת קשר
 
ביטוח רכב
ביטוח דירה
דירה
ביטוח מבנה
ביטוח תכולה
ביטוח למשכנתאות
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
ביטוח נסיעות לחו˝ל
ביטוח עסקים - ומשרדים
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)
ביטוח קבלנים
גלריה
חדשות ומבצעים
מבצע לעובדי מפעלי הר חוצבים
אבישר סוכנות לביטוח יוצאת במבצע חסר תקדים בלעדי לעובדי מפעלי הר חוצבים – הנחות אטרקטיביות ייחודיות ומשמעותיות ומבצעים מתמשכים ברכישת ביטוחי רכב, דירה ומשכנתא. בנוסף, בדיקת פוליסות ותקינותן בכל תחומי הביטוח הכללי והביטוח הפנסיוני ללא תשלום.
 
דף הביתביטוח דירהדירה

דירה

בית הוא נכס יקר ששוויו נע בין מאות אלפי שקלים למיליוני שקלים. ברוב המקרים זהו הרכוש היקר ביותר הנמצא בבעלותנו, ורובנו נאלצים לעבוד כל החיים על-מנת לשלם עבור דירה שרכשנו.
יתרה מזאת, בית הוא לא רק קירות, רצפה וגג. במרוצת השנים אנו צוברים בביתנו רכוש יקר ערך והבית מתמלא בפריטים וחפצים שונים. חלקם בשימוש יומיומי (רהיטים, בגדים, ספרים, משחקים, כלי מטבח, כלי עבודה, מוצרי חשמל), חלקם כאלה הנשלפים לשימוש לעיתים לא מזומנות (תכשיטים, אוספים, חפצי ערך, כלים יקרים וכדומה), או מאוחסנים בבוידעם.

כל דירה ובית חשופים לסיכונים שונים העלולים לגרום לנזקים כספיים כבדים, על-מנת להגן מפניהם מומלץ לעשות ביטוח דירה.

מטרתו של ביטוח דירה היא להגן על מבנה ותכולת הדירה מפני סיכונים שונים, העלולים לגרום לנזקים כספיים משמעותיים, ובמקרים מסוימים עלולים להותירנו אף ללא קורת גג וחסרי כל.
פוליסת ביטוח דירה נותנת כיסוי ביטוחי למצבים רבים בהם נגרם נזק לדירה או לתכולתה בין אם בידי אדם או בידי כוחות הטבע: כיסוי במקרים של שריפה והתפוצצות, נזקי מים (הצפה או שיטפונות), רעידת אדמה ונזקי טבע אחרים. כיסוי לנזקים שנגרמו לדירה עקב פריצה וגניבה ועקב נזק בזדון. כיסוי נזקי גוף ורכוש לצד שלישי כאשר מקור הנזק בדירתכם או ברשלנותכם. וכן, כיסויים נוספים בהתאם לצרכים ולבקשת המבוטח.

ביטוח דירה נחלק לשני חלקים עיקריים:

  • ביטוח מבנה:
    ביטוח הנועד לשמור על שלמות המבנה או הדירה, כולל כל החלקים הקבועים של הדירה והחצר שלה, או המחוברים אליה חיבור של קבע.

>>> למידע נוסף

  • ביטוח תכולה:
    ביטוח המגן מפני נזקים שעלולים להיגרם לרכוש בבעלות או באחריות המבוטח ובני משפחתו, אשר נמצא בדירה המבוטחת או באופן ארעי מחוצה לה.

>>> למידע נוסף

המידע על תניות הביטוח לעיל הינו מידע שיווקי לידיעה כללית בלבד, איננו מהווה הצעה ואין בו כדי לחייב. פרסום זה אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. פרסום זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים הינם תנאי הפוליסה בלבד.

 

 >>> לפוליסת דירה

דף הביתהדפסהמפת האתרתקנון