דף הבית
אודותינו
הצעות מחיר
טפסים
שרותי חירום
מיידעים / קישורים
יצירת קשר
 
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח למשכנתאות
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
ביטוח נסיעות לחו˝ל
ביטוח עסקים - ומשרדים
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)
ביטוח קבלנים
גלריה
חדשות ומבצעים
מבצע לעובדי מפעלי הר חוצבים
אבישר סוכנות לביטוח יוצאת במבצע חסר תקדים בלעדי לעובדי מפעלי הר חוצבים – הנחות אטרקטיביות ייחודיות ומשמעותיות ומבצעים מתמשכים ברכישת ביטוחי רכב, דירה ומשכנתא. בנוסף, בדיקת פוליסות ותקינותן בכל תחומי הביטוח הכללי והביטוח הפנסיוני ללא תשלום.
 
דף הבית

ביטוח סיעודי

כמעט כולנו מכירים, לצערנו, אדם הנעזר בקרובי משפחתו או במטפלים לביצוע פעולות יומיומיות - לרחוץ פנים, להתהלך, לשבת, לקום וכד'. פעולות הנראות לרבים מאיתנו מובנות מאליהן, מחייבות אחרים בעזרה רבה וסיוע. כלומר, סיעוד.

הצורך ברכישת ביטוח סיעודי
אף אחד לא רואה את עצמו נקלע למצב סיעודי, אך התקדמות הרפואה והעלייה בתוחלת החיים מעלים את הסיכון לכך. כל אדם עלול לחלות במחלה קשה, להיקלע לתאונה או לאירוע שיגרמו לו תלות באחרים וצורך בטיפולים יקרים. טיפולים שיאפשרו שיקום והמשך חיים ארוכים ומלאי כבוד גם לאחר אובדן יכולת.
האחריות העיקרית על טיפול יומיומי באדם סיעודי מוטלת בדרך-כלל על בני משפחתו. הסיוע שמקבלים חולים סיעודיים ממוסדות המדינה הוא חלקי בלבד, ואינו תואם באמת את העלויות הגבוהות של הטיפול הסיעודי, בין אם הוא נעשה בבית ובין אם במוסד ייעודי לכך. לכן, עלול מצב כזה לפגוע ברמת החיים אליה התרגלו החולה ובני משפחתו, ובמקרים מסוימים אף מעלה הצורך במציאת מקורות מימון חלופיים.
ביטוח סיעודי משמש רשת ביטחון כלכלית כשאדם נקלע למצב סיעודי. הוא מבטיח פיצוי כספי חודשי במצב סיעודי למתן טיפול, תמיכה, שיקום ושירותים מקיפים בהתאם לאחוזי נכות. הפיצוי הכספי ניתן למבוטח לאורך כל חייו מבלי שיהווה מעמסה על אחרים, ובמיוחד על היקרים לו.

הגדרת מצב סיעודי זכאי לפיצויים
מצב סיעודי הינו מצב בו המבוטח מתקשה לבצע פעולות יומיומיות, כתוצאה מתאונה או מחלה, ומחייב אחרים בעזרה רבה וסיוע. הגדרת מבוטח כסיעודי הזכאי לפיצוי מחייבת עמידה בלפחות 3 מתוך 6 הפרמטרים הבאים:

  • אי יכולת לקום ולשכב בכוחות עצמו
  • אי יכולת להתלבש ולהתפשט בכוחות עצמו
  • אי יכולת להתרחץ בכוחות עצמו
  • אי יכולת לאכול ולשתות בכוחות עצמו
  • אי יכולת לשלוט על הסוגרים בכוחות עצמו
  • אי יכולת ניידות בכוחות עצמו

עלות הביטוח
עלות ביטוח סיעודי משתנה מאדם בהתאם לסכום הפיצוי שנקבע בפוליסה מראש עם רכישת התכנית, בהתאם לכיסוי הביטוחי, ובהתאם לנתוניו האישיים של המבוטח - גיל, מין, מצב בריאותי, היסטוריה משפחתית, סיכונים וכד'.
שים לב, הסתרת מידע תבטל הזכאות למימון צרכים סיעודיים בשעת הצורך.

המידע על תניות הביטוח לעיל הינו מידע שיווקי לידיעה כללית בלבד, איננו מהווה הצעה ואין בו כדי לחייב. פרסום זה אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. פרסום זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים הינם תנאי הפוליסה בלבד.

>>> תנאי פוליסת ביטוח סיעוד

דף הביתהדפסהמפת האתרתקנון