דף הבית
אודותינו
הצעות מחיר
טפסים
שרותי חירום
מיידעים / קישורים
יצירת קשר
 
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח למשכנתאות
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
ביטוח נסיעות לחו˝ל
ביטוח עסקים - ומשרדים
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)
ביטוח קבלנים
גלריה
חדשות ומבצעים
מבצע לעובדי מפעלי הר חוצבים
אבישר סוכנות לביטוח יוצאת במבצע חסר תקדים בלעדי לעובדי מפעלי הר חוצבים – הנחות אטרקטיביות ייחודיות ומשמעותיות ומבצעים מתמשכים ברכישת ביטוחי רכב, דירה ומשכנתא. בנוסף, בדיקת פוליסות ותקינותן בכל תחומי הביטוח הכללי והביטוח הפנסיוני ללא תשלום.
 
דף הבית

ביטוח נסיעות לחו˝ל

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מעניקות מענה והגנה למבוטחים במקרה של אירועים בלתי צפויים במהלך שהותם מחוץ לגבולות ישראל. לפוליסה שלושה מרכיבים עיקריים: ביטוח רפואי, ביטוח רכוש וביטוח טיסות. וכן מסעיפים מיוחדים בהתאמה אישית.

 • ביטוח רפואי
  הביטוח הרפואי נועד לכסות הוצאות שירותים רפואיים במקרה של פציעה, מחלה, או חלילה מוות.
  חוק ביטוח הבריאות הממלכתי, שמעניק לנו קבלת שירותים רפואיים בישראל, אינו מכסה אותנו ואת בני משפחתנו מרגע עזיבת גבולות ישראל.
  במקרה של מחלה, תאונה או הידרדרות במצב בריאותי שקרו בחו"ל, עלולים הנוסעים להיקלע למצב בו עליהם להזדקק לחילוץ, אשפוז בבית חולים, קבלת טיפולים, ניתוחים ותרופות יקרי ערך שעלותם יכולה להגיע לעשרות ואף מאות אלפי דולרים, ולעיתים אף לפינוי אווירי שעלותו גבוהה מאוד.
  שים לב, על-מנת לקבל החזר מהביטוח יש להצטייד בכל האישורים והאסמכתאות על כל טיפול או בדיקה ולהעבירם לגורם המבטח.
 • ביטוח רכוש
  ביטוח הרכוש נועד לפצות במקרה אובדן או גניבה של מטען שנלקח מהארץ, או שנרכש במהלך הנסיעה. כולל אובדן או גניבת מזוודה. על כיסוי הוצאות אובדן או גניבת ציוד יקר ערך, יש ליידע מבעוד מועד את חברת הביטוח בדבר קיומו. במקרים מסוימים, נדרשת השתתפות עצמית, כשהסכום נמדד בהתאם לסוג וערך הציוד.
  שים לב, על-מנת לקבל החזר מהביטוח במקרה של אובדן או גניבת ציוד, יש להעביר לחברת הביטוח אישורים על כך, כולל תלונות במשטרה או בנמל התעופה (אם הוגשו).
 • ביטוח טיסות
  ביטוח טיסות נועד לפצות במקרה של נזק כספי בגין ביטול או עיכוב טיסה, או עקב מקרים מיוחדים בהם לא התאפשר למבוטח להגיע לטיסה היעודה. כמו למשל, במקרה של מחלה, אשפוז וכד'.
  שים לב, על-מנת ליהנות מסעיף זה יש להביא לחברת הביטוח אישורים ואסמכתאות, כולל כרטיס הטיסה שלא נוצל.
 • סעיפים מיוחדים
  ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר פתרונות מגוונים לנוסעים לחו"ל, בהתאמה אישית, כגון: טיולי תרמילאות, ספורט אתגרי, סקי, נסיעת עסקים, כיסוי ייחודי להריון וטיפול בפג, החזר השתתפות עצמית בעת השכרת רכב בחו"ל ועוד.
ביטוח נסיעות הפניקס

המידע על תניות הביטוח לעיל הינו מידע שיווקי לידיעה כללית בלבד, איננו מהווה הצעה ואין בו כדי לחייב. פרסום זה אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. פרסום זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים הינם תנאי הפוליסה בלבד.

>>> לפוליסת נסיעות לחו"ל

דף הביתהדפסהמפת האתרתקנון