דף הבית
אודותינו
הצעות מחיר
טפסים
שרותי חירום
מיידעים / קישורים
יצירת קשר
 
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח למשכנתאות
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
ביטוח נסיעות לחו˝ל
ביטוח עסקים - ומשרדים
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)
ביטוח קבלנים
גלריה
חדשות ומבצעים
מבצע לעובדי מפעלי הר חוצבים
אבישר סוכנות לביטוח יוצאת במבצע חסר תקדים בלעדי לעובדי מפעלי הר חוצבים – הנחות אטרקטיביות ייחודיות ומשמעותיות ומבצעים מתמשכים ברכישת ביטוחי רכב, דירה ומשכנתא. בנוסף, בדיקת פוליסות ותקינותן בכל תחומי הביטוח הכללי והביטוח הפנסיוני ללא תשלום.
 
דף הבית

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות בישראל
הבריאות היא הדבר החשוב ביותר לאורח חיים תקין. מדינת ישראל מעניקה לכל אזרח טיפולים רפואיים, ללא תשלום, על-פי חוק בריאות ממלכתי. אולם, קיימים טיפולים רבים ותרופות רבות שחוק הבריאות הממלכתי אינו מכסה.
לפיכך, מציעות קופות החולים בנוסף ביטוחי בריאות משלימים בתשלום. במסגרת זו מציעות קופות החולים הטבות, טיפולים, בדיקות ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות הממלכתי. עם זאת, הביטוח המשלים אינו מכסה "כל צרה", הכיסוי שהוא מציע חלקי בלבד. לכן, רכישת ביטוח בריאות פרטי נותנת ביטחון רחב ומלא יותר.

ביטוח בריאות פרטי
ביטוח הבריאות הפרטי מתאים למעוניינים להשלים את הכיסוי שנותנת מערכת הבריאות הציבורית. הוא מציע מגוון כיסויים רפואיים למכלול בעיות בריאות שאינם כלולים בסל הבריאות. לרוב, זהו ביטוח ארוך טווח המלווה את המבוטח במשך שנים ארוכות ומהווה עבורו רשת ביטחון במצבי חירום.

עיקרי הכיסויים
ביטוח בריאות פרטי מציע מגוון כיסויים שאינם כלולים בסל הבריאות ואינם ממומנים, או ממומנים חלקית, על-ידי המדינה או קופות החולים. כיסויים המותאמים למבוטח על-פי בקשתו, צרכיו, נתוניו האישיים ובמגבלות מצבו הבריאותי בעת רכישת הביטוח, כגון:

  • תרופות 
  • ניתוחים
  • השתלות 
  • טיפולים
  • בדיקות רפואיות

עלות הביטוח
עלות ביטוח הבריאות הפרטי משתנה מאדם לאדם בהתאם לפוליסה, לכיסוי הביטוחי ולנתוניו האישיים כשהמרכיב העיקרי בקביעת תעריף הביטוח הוא הצהרת הבריאות.
בעת רכישת פוליסת ביטוח בריאות מתבקש המבוטח להצהיר על גילו, על מצבו הבריאותי בעבר ובהווה, ועל ההיסטוריה המשפחתית.
בהתאם לפרמטרים האישיים של המבוטח, משקללת חברת הביטוח את הסיכונים שהיא לוקחת על עצמה, ובהתאמה את המחיר שישלם המבוטח עבור פוליסת ביטוח הבריאות.
שים לב, הסתרת מידע תבטל הזכאות למימון הצרכים הרפואיים בשעת הצורך.

המידע על תניות הביטוח לעיל הינו מידע שיווקי לידיעה כללית בלבד, איננו מהווה הצעה ואין בו כדי לחייב. פרסום זה אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. פרסום זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים הינם תנאי הפוליסה בלבד.

>>> לפוליסת ביטוח בריאות

דף הביתהדפסהמפת האתרתקנון